Van harte welkom op de site.

In de horizontale menubalk kan je items vinden voor het Kinderdagverblijf, de Dienst Opvanggezinnen, scholen algemeen en specifiek kleuterschool en lagere scholen.
Alle onderwerpen, foto's,... kan je dus in dit menu vinden onder elke afdeling.
Voor de kleuterschool en de lagere scholen kan je ook een kalender vinden met school- en klasactiviteiten.
In de verticale menubalk (links) vind je een aantal rechtstreekse links.
De weg kwijt?  Klik daar eens op 'Sitemap', dan krijg je een mooi overzichtje van waaruit je verder kan.
Loop ook eens langs in de blogs en bij het oudercomité.  
Mocht je problemen ondervinden of onduidelijkheden ervaren bij het gebruik van de site, 
stuur dan een mailtje naar webmaster@klim.be.
We sleutelen dan nog even verder.

Alvast veel kijk- en leesplezier! 

 

Wegwijs(klik)...
zaterdag 16 dec 2017
 Van harte welkom!
Home Lagere Scholen Team lagere scholen
Schoolteam lagere scholen PDF Afdrukken E-mailadres

Directie: Joost Van Daele en Lieven Wytynck

Eerste leerjaar:

  • 1A: Katrien D'Hoker/Els Vanmoorleghem
  • 1B: Steven Vanhee
  • 1C: Griet Van Laere/Sofie Declercq
  • 1D: Sarah Callens 
  • 1E: Sam Willaert
  • Sofie Declercq
  • Els Vanmoorleghem

Tweede leerjaar:

  • 2A: Tom Peeters
  • 2B: Sophie De Clercq/Joke Haelvoet
  • 2C: Anne Lievens
  • 2D: Marina De Coster  
  • 2E: Sofie Van Den Steen
  • Joke Haelvoet

Derde leerjaar: 

  • 3A: Dieter Verhaeghe
  • 3B: Hilde De Bruycker/Ludwig De Smedt
  • 3C: Floor Blomme/An De Bondt
  • 3D: Ann Nevejans/Nicole Verreyt
  • 3E: Sofie Waeyaert
  • An De Bondt
  • Ludwig De Smedt

Vierde leerjaar:

  • 4A: Koen Van den Broeke
  • 4B: Evy D'Hondt
  • 4C: Els Dekocker
  • 4D: Carine Goeminne
  • Sofie Vermeesch
  • Elke Uylenbroeck

Vijfde leerjaar:

  • 5A: Miranda Leliaert/Freya Dhoore
  • 5B: Luc Storms/Celine Michiels
  • 5C: Linda Grootaerd/Celine Michiels
  • 5D: Jonas Careel
  • Nadine Vanderstraeten
  • Freya Dhoore
  • Celine Michiels

Zesde leerjaar:

  • 6A: Hannes Van Wanzeele
  • 6B: Athina Anthonis
  • 6C: Nadine Vanderstraeten/Filip Marécaux
  • 6D: Piet Pauwels/Saar Vaerewyck 

 

 

 

 

 

Anderstalige nieuwkomers:

  • Nicole Verreyt

Zorgcoördinatoren/begeleiders:

  • Sigrid Muys
  • Annick De Clercq 

Leerkrachten bewegingsopvoeding:

  • Sophie Bardyn
  • Karolien Colle
  • Dirk Vanspeybroeck
  • Wout De Wandel
  • Johannes De Roo

Administratieve medewerkers:

  • Barbara Bardyn
  • Carine De Groeve
  • Tine Devisschere
  • Nicky Berkein

Onderhoudsmedewerkers (kleuter- en lagere scholen):

  • Roseline Arrey
  • Petra De Loof
  • Marleen De Rocker
  • Marleen De Vidts
  • Nargiz Angelova Vedat

Buitenschoolse opvang:

  • Natasha Reyns (coördinator)
  • Nicole Deschepper
  • Kelly Van Maldegem
  • Joyce Mortier
  • Bea Delombaerde
  • Marie-Sibylle Timmerman
  • Natalia Tatarli

ICT-coördinatoren:

  • Ludwig De Smedt
  • Katrien D'hoker

Preventieadviseur:

  • Dirk Vanspeybroeck

CLB-medewerkers:

  • Katrien Decoene (maatschappelijk assistent, contactpersoon)
  • Ilse Van den Bergh  (psychologisch assistent)
  • Laurence Vandenweghe (schoolarts)
  • Isabelle Andries (verpleegkundige)

 

 

 

 



Laatst aangepast op woensdag, 06 september 2017 10:25
 

Contact

Ons adres:
Sint-Pietersaalststraat 78-78a-82-86
9000 Gent
Meer info op pagina CONTACT


Opmerking?

Stuur een mailtje naar de webmaster.

hosting-badge-6